Medycyna estetyczna

Pomagamy zachować Ci Twoje naturalne piekno.

Każda osoba chciałaby cieszyć się naturalnym pięknem i nieprzemijającą urodą przez całe życie. Niestety, naturalne procesy starzeniowe, blizny i oparzenia powstałe na skutek wypadków mogą stać się przyczyną kompleksów. Rozumiemy to i wiemy, jak wrażliwą kwestią są niedoskonałości ludzkiego ciała. Szanując potrzeby i poczucie komfortu naszych Pacjentów, oferujemy usługi z zakresu medycyny estetycznej.

Klinika PROdentis przygotowała dla Pacjentów szeroką ofertę zabiegów medycyny estetycznej obejmujących niemal każdą ciała. Przeprowadzane przez nas działania poprzedzone są konsultacjami z Pacjentem oraz szczegółowym omówieniem kwestii zabiegu. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług połączonych z bezpiecznym i możliwie bezbolesnym procesem medycznym.

Powiększanie i modelowanie ust

Powiększanie ust lub ich modelowanie to jeden z najczęściej wykonywanych w klinikach medycyny estetycznej zabiegów.

Opis
Preparaty z kwasem hialuronowym to od lat najpopularniejsza i zarazem najbardziej sprawdzona metoda modelowania ust. Substancja ta jest bezpiecznym wypełniaczem, który koryguje kształt i objętość warg aż do czasu wchłonięcia się.Kwas hialuronowy poprawia wygląd ust nie tylko poprzez dodanie im objętości, ale i dzięki poprawie ich konturu czy właściwościom wygładzającym.Niweluje także oznaki starzenia typu drobne zmarszczki wokół ust czy opadające kąciki warg, które potrafią zmniejszać atrakcyjność ust nawet przy wystarczająco dużej objętości czerwieni wargowej.Kwas hialuronowy jako produkt do wypełniania ust działa przede wszystkim kompleksowo. Jako wypełniacz pozwala zwiększyć rozmiar warg. Jednocześnie wykorzystując właściwości nawilżające i stymulujące produkcję kolagenu poprawia ich jędrność i gładkość. Zmarszczki wokół ust czy nawet mniejsza objętość czerwieni wargowej to rezultaty naturalnych procesów starzenia się skóry.
W PROdentis stosujemy zaawansowane techniki modelowania i powiększania.

Wskazania
- Utrata objętości ust
- Słabo zarysowany kontur warg
- Opadnięte kąciki ust
- Drobne zmarszczki wokół ust
- Utrata jędrności czerwieni wargowej

Przeciwwskazania
- infekcje i stany zapalne w miejscu zabiegowym
- choroby nowotworowe
- niektóre choroby autoimmunologiczne
- niewyrównana cukrzyca
- choroby skórne
- w przypadku kobiet: ciąża i karmienie piersią

Przebieg zabiegu
Zabieg polega na wprowadzeniu preparatu do tkanek podskórnych za pomocą cienkiej igły. Zabieg powiększania ust wykonywany jest w znieczuleniu  stomatologicznym, dzięki czemu zabieg jest w pełni komfortowy. Po zabiegu  Po zabiegu mogą pojawić się niewielki obrzęk, siniak w miejscu wkłucia lub zaczerwienienie – objawy te ustępują samoistnie w ciągu kilku dni.

Częstotliwość wykonywania zabiegu i efekty
Pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Rezultat końcowy zaobserwować można po ok 2 tygodniach; efekt utrzymuje się  9- 12 miesięcy

ok. 30min

od 900PLN

Kwas hialuronowy-wypełnianie zmarszczek

Opis
Kwas hialuronowy występuje naturalnie w organizmie człowieka. Wraz z włóknami elastyny i kolagenu decyduje o sprężystości, elastyczności i gładkości skóry. Ze względu na fakt, że kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w tkankach, preparat ten nie stwarza ryzyka reakcji alergicznej i nie wymaga wykonania żadnych testów skórnych przed zabiegiem. Wraz z wiekiem zmniejsza się ilość i jakość kwasu hialuronowego, co prowadzi do zwiotczenia i wysuszenia skóry, pojawiają się delikatne linie, a potem głębokie zmarszczki. Tkanki tracą swoją objętość.

Wskazania do zabiegu
- powiększanie i modelowanie ust
- bruzdy nosowo-wargowe
- zmarszczki wokół ust (tzw. zmarszczki palacza)
- zmarszczki marionetki
- zmarszczki na czole i policzkach
- zmarszczki wokół oczuzmarszczki na szyi,
- dekolcie i dłoniach
- wolumetria policzków - podniesienie owalu twarzy i redukcja ''chomiczków,,
- wolumetria brody - zaznaczenie lini żuchwy
- optyczne wyszczuplenie twarzy.

Przeciwwskazania
infekcje i stany zapalne w miejscu zabiegowymchoroby nowotworowetendencje do powstawania bliznowcówniewyrównana cukrzycachoroby skórnew przypadku kobiet: ciąża i karmienie piersiąStosowany w zabiegu kwas hialuronowy występuje pod postacią uzyskanego metodami biotechnologicznymi krystalicznego żelu, poddanego procesowi stabilizacji. Tak przygotowany preparat podaje się w miejscach występowania zmarszczek, czego efektem jest wypełnienie wgłębień oraz uelastycznienie i głębokie nawilżenie skóry.

Przebieg zabiegu
Zabieg polega na wprowadzeniu preparatu do tkanek podskórnych za pomocą cienkiej igły. Na życzenie Pacjenta zabieg może zostać przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym. Zabieg powiększania ust wykonywany jest w znieczuleniu stomatologicznym, dziękiczemu zabieg jest w pełni komfortowy.

Po zabiegu
Po zabiegu mogą pojawić się niewielki obrzęk, siniak w miejscu wkłucia lub zaczerwienienie – objawy te ustępują samoistnie w ciągu kilku dni.

Częstotliwość wykonywania zabiegu i efekty
Pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Rezultat końcowy zaobserwować można po ok 2 tygodniach; utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy – w zależności od zastosowanego preparatu oraz miejsca, w które został podany.

ok. 30min

od 900PLN

Toksyna botulinowa

Opis
Mechanizm działania toksyny polega na czasowym zablokowaniu przewodnictwa nerwowo-mięśniowego dając w efekcie rozluźnienie mięśni i wygładzenie zmarszczek zapobiegając ich pogłębianiu. Poprzez spłycenie zmarszczek mimicznych uzyskuje się zrelaksowany, wypoczęty, często łagodniejszy wygląd twarzy.Toksynę botulinową stosuje się w celu likwidacji zmarszczek mimicznych oraz w celu leczenia nadpotliwości oraz bruksizmu. Stosowane dawki są bardzo małe i nie mają wpływu na inne elementy układu nerwowego poza okolicą w której podano zastrzyk.
W medycynie estetycznej zabieg z toksyną botulinową jest najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się zmarszczek mimicznych.

Wskazania do zabiegu
- zmarszczki okolicy oczu "kurze łapki"
- zmarszczki poprzeczne czoła
- zmarszczki pomiędzy brwiami "lwia zmarszczka"
- "pobrukowana" marszcząca się broda
- leczenie nadpotliwości
- leczenie bruksizmu3Przeciwwskazania
- choroby neurologiczne
- choroby nowotworowe* infekcje i stany zapalne w miejscu zabiegowym* zaburzenia krzepliwości krwi* stosowanie leków powodujących relaksację mięśni i rozrzedzających krew* w przypadku kobiet: ciąża i karmienie piersią

Przebieg zabiegu
Zabieg polega na wprowadzeniu preparatu za pomocą bardzo cienkiej igły w ściśle określone mięśnie twarzy. Na życzenie Pacjenta zabieg może zostać przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym. Po zabiegu przez około 4 godziny należy unikać schylania się i leżenia.

Efekty
Pierwsze efekty stają się widoczne po upływie 3-4 dni. Finalne rezultaty uwidaczniają się po okresie 2 tygodni i utrzymują  4-6 miesięcy. Każdy kolejny zabieg wpływa na wydłużenie trwania efektów. Najlepsze efekty uzyskujemy w leczeniu nieutrwalonych zmarszczek mimicznych. W przypadku głębokich i utrwalonych zmarszczek może zaistnieć konieczność uzupełniania działania botoksu, kwasem hialuronowym (odstęp między zabiegami – 2 tygodnie).

ok. 15min

od400PLN (jedna okolica), 1000zł (trzy okolice)

Wolumetria

Wolumetria twarzy, czyli lifting i modelowanie konturów twarzy ma za zadanie skorygować lub przywrócić właściwy kształt twarzy i nadać jej młodszy, harmonijny wygląd. Wolumetria pozwala powstrzymać oznaki starzenia skóry związane z utratą objętości, wyrównać kontur, wypełnić zapadnięte policzki i podnieść owal twarzy. Kwas hialuronowy pomaga również przywrócić odpowiedni poziom nawilżenia skórze oraz spłycić zmarszczki. Wolumetria to zabieg przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Wolumetria wykorzystuje specjalną odmianę usieciowanego kwasu hialuronowego, gęstszą od typowych wypełniaczy i wstrzykiwaną w głębokie warstwy skóry.

Wskazania do zabiegu
- modelowanie policzków
- unoszenie opadających policzków tzw. „chomików”
- wypełnianie dołów skroniowych-wypełnienie „doliny łez”
- konturowanie zarysu żuchwy
- modelowanie brody

Przeciwwskazania

- infekcje i stany zapalne w miejscu zabiegowym
- choroby nowotworowetendencje do powstawania bliznowców
- niewyrównana cukrzyca
- choroby skórnew przypadku kobiet: ciąża i karmienie piersią

Przebieg zabiegu
Zabieg polega na wprowadzeniu preparatu w głębokie warstwy skóry za pomocą igły lub kaniuli. Na życzenie Pacjenta zabieg może zostać przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym.

Po zabiegu
Po zabiegu mogą pojawić się niewielki obrzęk, siniak w miejscu wkłucia lub zaczerwienienie – objawy te ustępują samoistnie w ciągu kilku dni.

Częstotliwość wykonywania zabiegu i efekty
Pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Rezultat końcowy zaobserwować można po ok 2 tygodniach; utrzymuje się do 18 miesięcy.

ok. 40-60min

od 900PLN

Osocze i fibryna bogatopłytkowa

Opis zabiegu osocza
Osocze bogatopłytkowe PRP to autologiczny preparat osocza pozyskiwany z własnej krwi. Polecany dla osób z ryzykiem wystąpienia alergii, ceniących produkty pochodzenia naturalnego. Osocze bogatopłytkowe stymuluje komórki macierzyste do namnażania oraz pobudza fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu.
Zabieg polega na pobraniu krwi od pacjenta do specjalnych probówek, następnie odwirowania w wirówce w celu uzyskania osocza. W taki sposób pozyskane osocze wstrzykuje się w skórę klasyczną metodą mezoterapii bądź też wzdłuż zmarszczki.
Zabieg potocznie nazywany ,,wampirzym liftingiem". Osocze bogatopłytkowe może być wykonywane również latem, słońce nie jest przeciwskazaniem. Pierwsze efekty zabiegu zaczynają być widoczne po około 2 tygodniach. Poprawę napięcia,elastyczności, gęstości skóry i wypełnienie robnych zmarszczek możemy obserwować po 3 zabiegach.

Wskazania do zabiegu
-rewitalizacja skóry i wypełnienie drobnych zmarszczek skóry twarzy, okolicy oczu, szyi, dekoltu, dłoni
-leczenie blizn potrądzikowych
-nadmierne wypadanie włosów
-leczenie dziąseł ( recesje dziąseł , paradontoza)
-regeneracja skóry po zabiegach dermatologicznych i chirurgii plastycznej

Opis zabiegu fibryny
Fibryna bogatopłytkowa to trójwymiarowa struktura, której matrycę stanowi fibryna. W przestrzeniach trójwymiarowej sieci fibryny umiejscowione są wysokie stężenia nieaktywowanych, funkcjonalnych, nienaruszonych płytek krwi, krwinki białe oraz mezenchymalne komórki macierzyste. Czynniki wzrostu oraz komórki macierzyste uwalniane z przestrzeni siatki fibrynowej silnie stymulują odnowę biologiczną tkanek. Fibryna bogatopłytkowa prowadzi do regularnego i ciągłego uwalniania czynników wzrostu w ciągu jednego tygodnia od zabiegu. Prosta procedura pozyskania fibryny bogatopłytkowej wykorzystuje jedynie fizjologiczne właściwości krwi. Krew jest pobrana i odwirowana bez żadnych antykoagulantów oraz sztucznych aktywatorów.

Wskazania do zabiegu

-leczenie blizn potrądzikowych
-wypełnianie bruzd i zmarszczek
-okolica oczu - wypełnienie drobnych zmarszczek redukcja cieni i worków pod oczami
-rewitalizacja skóry i wypełnienie drobnych zmarszczek skóry twarzy, okolicy oczu, szyi, dekoltu, dłoni

Jaka jest zatem różnica pomiędzy osoczem bogatopłytkowym a fibryną?
Fibryna, podobnie jak znane osocze bogatopłytkowe, jest uzyskiwana z Twojej krwi poprzez odwirowanie. W tym przypadku jednak proces wirowania jest dużo wolniejszy. Dzięki temu preparat ma inne właściwości. Tempo wirowania krwi sprawia, że preparat podawany pacjentowi, zawiera nie tylko płytki krwi i czynniki wzrostu, ale również innego rodzaju komórki, wpływające pozytywnie na proces regeneracji, w tym także mezenchymalne komórki macierzyste. Dzięki temu efekty terapeutyczne w postaci regeneracji, „odmłodzenia” skóry są po pierwsze lepsze, po drugie dłużej się utrzymują.

Przeciwwskazania

-choroby krwi
-nowotwory
-ciąża i karmienie piersią
-przyjmowanie leków wydłużających czas krwawienia

ok. 40min

od 900PLN

NUCLEOFILL

NucleoFILL to innowacyjny produkt do głębokiej regeneracji skóry, wywołujący 3 kluczowe efekty:* Lifting* Działanie antyoksydacyjne* Nawilżenie
Lifting – polinukleotydy zawarte w preparacie działają na receptory fibroblastów w skórze. Proces ten zapoczątkowuje tworzenie kolagenu typu I oraz elastyny, jak również pobudza aktywność fibroblastów znajdujących się w fazie spoczynku. Dlatego dochodzi do poprawy napięcia skóry i jej naturalnego liftingu.
Działanie antyoksydacyjne – polinukleotydy w środowisku pozakomórkowym zachowują się jak „wymiatacze” wolnych rodników, co w konsekwencji prowadzi do redukcji stresu oksydacyjnego w skórze.
Nawilżenie – polinukeotydy pozostające w macierzy pozakomórkowej (ECM) wiążą wodę, co zapewnią długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie skóry.
Produkt daje natruralny efekt bez przerysowania rysów twarzy.
W wyniku działania produktu Nucleofill skóra staje się nawilżona i jędrna, przez co uzyskujemy swieży i wypoczęty wygląd.
Produkt może być stosowany na twarz oraz okolicę oczu .

Efekty
- Poprawa napięcia skóry
- Lifting
- Poprawa owalu
- Poprawa nawilżenia
- Redukcja drobnych zmarszczek
- Zagęszczenie skóry

Przeciwwskazania
-infekcje i stany zapalne w miejscu zabiegowym
-choroby autoimmunologiczne
-choroby nowotworowe
-niewyrównana cukrzyca
-tendencje do powstawania bliznowców w przypadku kobiet – ciąża i karmienie piersią

Przebieg zabiegu
Produkt podaje się w technice bolusowej w tak zwane punkty bioestetyczne (5 nakłuć na stronę twarzy po 0,15ml) w środkową i dolną część twarz

Częstotliwość wykonywania i efekty
Zaleca się wykonanie 3-4 zabiegów w odstępach ok. 2-4 tygodniowych.

ok. 15min

od 1000PLN

LINERASE

Opis zabiegu
Po 25. Roku życia zaczynamy tracić znaczne ilości kolagenu w skórze, czego efektem jest powstanie pierwszych oznak starzenia. Młody i zdrowy wygląd do przede wszystkim efekt działania jego głównego budulca-kolagenu. Linerase regeneruje i odbudowuje tkanki oraz pobudza fibroblasty do wytwarzania włókien kolagenu. Jest to jedyny na rynku atelokolagen typu I, bioaktywny preparat zarejestrowany jako wyrób medyczny. Produkt Linerase otrzymał nagrodę Perła Dermatologii Estetycznej 2016. Terapia Linerase nie powoduje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych. LINERASE to preparat w postaci proszku, który staje się aktywny po wymieszaniu z solą fizjologiczną. Nie jest to wypełniacz.

Efekty
- biorewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni
- spłycenie drobnych zmarszczek-przywrócenie elastyczności i sprężystości skóry
- redukcja blizn potrądzikowych, zanikowych i pooperacyjnych
- redukcja wiotkości skóry-zniwelowanie rozstępów

Przeciwwskazania
-infekcje i stany zapalne w miejscu zabiegowym-choroby autoimmunologiczne-choroby nowotworowe-niewyrównana cukrzyca-tendencje do powstawania bliznowcóww przypadku kobiet – ciąża i karmienie piersią

Przebieg zabiegu
Przed wykonanym zabiegiem Pacjent jest znieczulamy specjalnym kremem.Preparat wprowadzany jest do skóry za pomocą cienkiej igły. Po zabiegu Istnieje możliwość pojawienia się niewielkiego obrzęku w okolicach zabiegowych, który może utrzymać się kilka dni.

Częstotliwość wykonywania zabiegu i efekty
Optymalne efekty zabiegu uzyskuje się dzięki kuracji składającej się 2-4 zabiegów wykonywanych w odstępach 2-4 tygodniowych – ich liczbę określa lekarz na podstawie stanu skóry Pacjenta. Pierwsze efekty stają się widoczne już po 7-14 dniach. Efekt końcowy utrzymuje się od 12 do 18 miesięcy. W przypadku redukcji blizn efekty są trwałe. Najlepsze efekty uzyskujemy w połączeniu z serią zabiegów osoczem bogatopłytkowym, które przyspiesza proces regeneracji.

ok. 40min

od 900PLN

PROFHILO

Opis
Preparat PROHILO składa się z najczystszej postaci ULTRA PURE farmaceutycznego kwasu hialuronowego -2ml wytwarzanego w procesie biofermentacji. Ma postać żelu o gładkiej konsystencji. Jest biokompatybilny. PROHILO zawiera aż 64 mg termicznie usieciowanego kwasu hialuronowego. Perfekcyjna czystość i brak dodatkowych składników tj. znieczulenia czynników BDDE sprawia ze PROHILO jest preparatem bardzo bezpiecznym . Ponadto specjalnie opracowana technika iniekcji 5 wstrzyknięć na stronę twarzy maksymalizuje rezultaty zabiegu i ogranicza powikłania, ponieważ miejsca wstrzyknięć omijają duże naczynia krwionośne i gałęzie nerwowe. Produkt opracowano by odświeżyć wygląd twarzy poprzez delikatne wygładzenie głębokich zmarszczek oraz przywrócenie naturalnie wyglądającego profilu twarzy w jej dolnej i środkowej części. Doskonale dobrane i splecione łańcuchy kwasu hialuronowego poddane opatentowanej procesowi stabilizacji tworzą zupełnie nowa cząsteczkę o niespotykanych właściwościach odmładzających.

Rewolucyjna technologii PROHILO oddziałuje na produkcje elastyny i kolagenów I, II, IV, VII doprowadzając do zagęszczenia i wygładzenia skóry oraz dając efekt wysmuklenia twarzy. Otrzymujemy efekt przeciwzmarszczkowy i biowolumetryczny.
Zabieg jest absolutnie innowacyjny ze względu na skład, technikę wstrzykiwania i szybkie rezultaty.

Efekty
-neutralizuje „chomiczki”
-przywraca utracony kontur i profil twarzy
-neutralizuje zwiotczenie skóry
-wygładza zmarszczki
-wysmukla rysy twarzy-nadaje sprężystość
-nadaje biorewolumetrię
-napina skórę

Przeciwwskazania
-infekcje i stany zapalne w miejscu zabiegowym
-choroby autoimmunologiczne-choroby nowotworowe
-niewyrównana cukrzyca
-tendencje do powstawania bliznowcóww przypadku kobiet – ciąża i karmienie piersią

Przebieg zabiegu
Technika wstrzykiwania jest innowacyjna. Dla maksymalnego komfortu cały zabieg na twarz wymaga nakłucia jedynie w 5 punktach po każdej stronie przy pomocy techniki BAP. Punkty te są bezpieczne- omijają przebieg dużych naczyń i nerwów.4.

Częstotliwość wykonywania i efekty
Efekty są widoczne już po 2 zabiegach wykonanych w odstępie 1 miesiąca. Pierwsze efekty widoczne 1-3 tygodnie po zabiegu. Zalecane jest powtarzanie zabiegu raz w roku.

ok. 20min

od 1100PLN

Jalupro

MARTWIĄ CIĘ SIŃCE POD OCZAMI? Jalupro TO INNOWACYJNy produkt Z UNIKALNĄ SEKWENCJĄ AMINOKWASÓW. EFEKT WIELOLETNICH BADAŃ SZWAJCARSKICH NAUKOWCÓW

Opis
JaluPro to połączenie wysokiego stężenia kwasu hialuronowego oraz kompleksu aminokwasów (glicyny, L-proliny, L-lizyny i L-leucyny), które pozwala na pobudzenie procesów ibio-rewitalizacji. Aminokwasy te stanowią bowiem aż 70% składników kolagenu, białka odpowiedzialnego za właściwe napięcie, jędrność i sprężystość oraz gęstość skóry. Zabieg JaluPro przyczynia się zatem do stymulacji procesu neokolagenogenezę oraz wpływa na produkcję czynników wzrostu, a jednocześnie hamuje degradację kolagenu. Dzięki temu zabieg pozwala na zniwelowanie zmarszczek, wiotkości i ścieńczenia tkanki, a także jej innych problemów, jak przebarwienia, jednocześnie dogłębnie ją nawilżając. Ponadto zabieg pozwala na zredukowanie blizn pourazowych, potrądzikowych, zanikowych oraz keloidów czy wyzbycie się rozstępów oraz zniwelowanie sińców pod oczami.  Zabieg można wykonywać na wszelkich partiach ciała, w szczególności w obszarach najbardziej narażonych na powstawanie głębokich bruzd i zmarszczek.JaluPro może być stosowany niemal na każdą część ciała.

JALU-TOXINTERAPIA AMINOKWASOWA Z TOKSYNĄ BOTULINOWĄTo zupełnie nowa, przełomowa technika łącząca w sobie synergię działania dwóch sprawdzonych dotąd procedur medycznych tj. JALUPRO (aminokwasowa terapia zastępcza) z toksyną botulinową. Mieszanina Jalu-Toxin pozwala w sposób wysoce skuteczny zmniejszyć drobne zmarszczki dzięki jej potrójnemu działaniu; na część mięśniową (toksyna botulinowa), skórę właściwą (kwas hialuronowy) i fibroblasty (aminokwasy). Głębokie mięśnie pracują nadal zachowując naturalną mimikę, a jedynie powierzchowne włókna mięśniowe ulegają relaksacji w wyniku czego następuje rozprostowanie drobnych zmarszczek mimicznych.

Efekty

- cienie i worki pod oczami
- skóra z oznakami starzenia i fotostarzenia
- średnio głębokie zmarszczki
- utrata elastyczności i jędrności skóry
- wysuszona i niedożywiona skóra
- blizny potrądzikowe
- rozstępy

Przeciwwskazania
-infekcje i stany zapalne w miejscu zabiegowym-choroby autoimmunologiczne-choroby nowotworowe-niewyrównana cukrzyca-tendencje do powstawania bliznowcóww przypadku kobiet – ciąża i karmienie piersią

Przebieg zabiegu
Aby zapewnić komfort pacjentowi, przed zabiegiem miejsce korekcji znieczulane jest za pomocą specjalnego kremu. Zabieg polega na bezpośrednim wstrzyknięciu podskórnie za pomocą cienkich igieł odpowiedniego produktu JALUPRO. Preparat wstrzykuje się w niewielkich ilościach. Zabieg JALUTOXIN polega na dodaniu do preparatu JALUPRO-toksyny botulinowej.

Częstotliwość wykonywania i efekty
Zaleca się wykonanie serii 3-4 zabiegów w odstępach ok. 2-3 tygodniowych. Efekty utrzymują się do 12 miesięcy. Po zabiegu może występować Lekkie zaczerwienienie, obrzęk, i zasinienie w miejscu wstrzyknięcia (objawy te znikają w ciągu 72h)

ok. 30min

od 650PLN

Electri

Opis
Unikalna formuła łącząca fizjologiczne stężenie kwasu hialuronowego i bursztynianu sodu zapewnia szybką, widoczną poprawę i rozświetlenie skóry. ELECTRI – produkt renomowanej, szwajcarskiej firmy Institute Hyalual. Preparat ten został stworzony do intensywnej rewitalizacji skóry. Zapewnia szybką poprawę jakości skóry już po jednym zabiegu. Skóra staje się rozjaśniona, napięta, nawilżona, miękka. Następuje bardzo znaczące spłycenie zmarszczek w obszarze poddanym zabiegowi. Ponadto Electri redukuje cienie pod oczami i przebarwienia, odżywia skórę, niweluje płytkie zmarszczki i rozświetla cerę.

Efekty

- rozjaśnienie okolicy oczu-redukcja przebarwień
- Nawilżenie skóry
- Poprawa napięcia skóry
- Przywrócenie utraty blasku i zdrowego kolorytU
- Zniwelowanie drobnych zmarszczek

Przeciwwskazania
-infekcje i stany zapalne w miejscu zabiegowym
-choroby autoimmunologiczne-choroby nowotworowe
-niewyrównana cukrzyca-tendencje do powstawania bliznowcóww przypadku kobiet – ciąża i karmienie piersią

Przebieg zabiegu
Aby zapewnić komfort pacjentowi, przed zabiegiem miejsce znieczulane jest za pomocą specjalnego kremu. Zabieg polega na bezpośrednim wstrzyknięciu za pomocą cienkich igieł preparatu ELECTRI. Preparat wstrzykuje się w niewielkich ilościach.

Częstotliwość wykonywania i efekty
Zaleca się wykonanie serii 3-4 zabiegów w odstępach ok. 2-3 tygodniowych.

ok. 30min

od 650PLN

Chętnie porozmawiamy
i opowiemy więcej

Umów się na krótką wizytę podczas której zweryfikujemy Twój stan zdrowia i zaproponujemy kolejne kroki

Umów wizytE online