Jesteśmy zgranym zespołem, tworzącym imponujące rezultaty.

PROdentis to klinika premium, która specjalizuje się w medycynie estetycznej, koronach i licówkach oraz nowoczesnej stomatologii.
Zespół

Poznaj nas

Ksymena Zielińska

lek. dent., założycielka Prodentis
Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Poznaniu na kierunku lekarsko-dentystycznym. Specjalizuje się w medycynie estetycznej oraz nowoczesnym leczeniu stomatologicznym. Poprzez uczestnictwo w licznych kursach i seminariach z zakresu stomatologii, protetyki i medycyny estetycznej, nieustannie pogłębia swoją wiedzę i kompetencje. W pracy, która stała się jej nieukrywaną pasją, niesie kompleksową pomoc Pacjentom w nowoczesnej, bezbolesnej odsłonie.

Ksymena w swojej pracy łączy dorobek naukowy i zdobycze technologiczne nie tylko z Polski, ale i zza granicy. Ukończyła kształcenie Kaplan International Colleges w Nowym Jorku i Toronto. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, American Academy of Aesthetic Medicine oraz International Congress of Oral Implantologists.

Tomasz Przybył

lek. dent.
Ukończył Uniwersytet Medyczny w Poznaniu na kierunku lekarsko-dentystycznym z wyróżnieniem. Dodatkowo jest absolwentem na kierunku fizjoterapia. Połączenie wiedzy i doświadczenia zdobytego podczas studiów i pracy zawodowej pozwala mu na holistczne(całościowe) podejście do pacjenta.Zajmuje się ortodoncją.

Uczestnik wielu kursów i konferencji z zakresu ortodoncji. Praca jest dla niego pasją i nieustannym wyzwaniem. Bardzo duży nacisk kładzie na szczegółową diagnostykę i stabilne efekty leczenia. Zdobywał doświadczenie m.in. u Dr Ali S. Hussain, Delaware Orthodontics, USA.

Weronika Śmiech

lek. dent.
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku lekarsko-dentystycznym. Odbyła staż podyplomowy w Uniwersyteckim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej. 

W pracy zawodowej skupiam się na estetycznych odbudowach oraz leczeniu endodontycznym. Doskonale radzę sobie również z najmłodszymi pacjentami. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikację uczestnicząc w rozmaitych kursach.

Szymon Bartczak

lek. dent.
Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Od 2019 r. pracuje jako lekarz dentysta. Nastawiony na ciągły rozwój swoich umiejętności m.in. poprzez udział na różnych kursach w z zakresu przede wszystkim stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii stomatologicznej oraz protetyki. Stawia na dobry kontakt z pacjentem oraz jego pełen komfort i satysfakcję na koniec wykonywanych zabiegów.
Certyfikaty

Nasze osiągnięcia

Chętnie porozmawiamy
i opowiemy więcej

Umów się na krótką wizytę podczas której zweryfikujemy Twój stan zdrowia i zaproponujemy kolejne kroki

Umów wizytE online